loader image

SERWIS
KLIMATYZACJI
KOŁOBRZEG

Potrzebujesz szybkiego przeglądu klimatyzatora? Na terenie Kołobrzegu oferujemy również serwis urządzeń, których nie montowaliśmy. Wykonujemy szczegółową kontrolę sprzętu oraz jego konserwację.

SERWIS KLIMATYZACJI W KOŁOBRZEGU

Zapewniamy serwis klimatyzacji każdemu klientowi.
Aby jakość pracy sprzętu była najwyższa, a eksploatacja najmniejsza, należy wykonywać przegląd klimatyzatora przynajmniej raz w roku. Według zaleceń producentów oraz warunków utrzymania gwarancji wymagane jest dwukrotne przeprowadzenie konserwacji w ciągu roku. Dotyczy to szczególnie jednostek, które są w intensywnym użytkowaniu. Ma to również duże znaczenie przy klimatyzatorach wykorzystywanych do ogrzewania pomieszczeń.

Co daje regularny serwis klimatyzacji?

Systematyczne przeglądy klimatyzatorów pozwolą Ci przede wszystkim wydłużyć żywotność urządzenia. Dzięki regularnym konserwacjom Twój sprzęt pozostanie długo w dobrej kondycji. Unikniesz także brzydkich zapachów oraz złej jakości powietrza spowodowanej rozwojem grzybów i pleśni.
Czystość urządzeń chłodniczych to podstawa ich prawidłowej pracy. Sprzęt, który jest odpowiednio serwisowany działa ekonomiczniej, co przekłada się na Twoje rachunki za prąd.

Co zawiera usługa serwisu klimatyzacji w Kołobrzegu?

Serwis klimatyzacji to wizyta wykwalikowanego fachowca, który dokona konserwacji jednostki zewnętrznej i wewnętrznej. Serwisant wykona następujące czynności:

  • oczyszczenie i dezynfekcja skraplacza jednostki zewnętrznej
  • badanie ciśnienia czynnika chłodniczego w układzie
  • sprawdzenie szczelności instalacji
  • kontrola poprawności działania sprzętu
  • diagnostyka urządzenia
MAX Klimatyzacja Kołobrzeg